Cennik

Boże Narodzenie

Zapraszamy serdecznie do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w górach. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla naszych gości atrakcyjny pakiet bożonarodzeniowy. Pachnące choinki i rodzinna atmosfera pozwolą poczuć magię domowych świąt. Uroczysta Wigilia, podzielenie się opłatkiem, życzenia. Oferujemy smaczną, domową kuchnie, świąteczne potrawy oraz domowe wypieki.

Zapraszamy do Topazu na pobyt świąteczny na co najmniej 4 doby. Przytulne pokoje z łazienkami oraz czajnikiem. Wyżywienie - obfite i smaczne śniadanie podane w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje.

Pobyt z wyżywieniem 150 zł/osoba

Zapraszamy również do wzięcia udziały w kuligu  z pochodniami, ogniskiem i smażonymi kiełbaskami w cenie 70 zł/osoba

Sylwester

Zapraszamy serdecznie do przywitania Nowego Roku w naszym pensjonacie. Oferujemy pobyt co najmniej 5 dobowy z pełnym wyżywieniem - smaczne i obfite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje w cenie 150 zł/osoba.

Ferie Zimowe

Pobyt z pełnym wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) w cenie 130 zł od osoby.

Zapraszamy Państwa do naszej Gospody, gdzie po dniu pełnym wrażeń można w miłej atmosferze spędzić wieczór przy kuflu dobrego piwa.

Marzec - Kwiecień

Pobyt ze śniadaniem i obiadokolacją w cenie 120 zł od osoby lub 100 zł od osoby ( ze śniadaniem)

 Wielkanoc

Zapraszamy do naszego pensjonatu! U nas spędzą Państwo świąteczne dni z dala od miejskiego zgiełku, za to zgodnie z tradycją i swobodnie jak w domu. Przytulne wnętrza, pyszne jedzenie, domowe wypieki, przyjazna atmosfera, świąteczny nastrój. Oferujemy pobyt z wyżywieniem, świąteczny, bogato zastawiony stół -śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, kawa, herbata i obiadokolacja- dwa dania, kompot, napoje plus  owoce i ciasto  w cenie 140 zł od osoby.

Maj (oprócz weekendu majowego) - 120 zł od osoby (śniadanie i obiadokolacja) lub 100 zł od osoby (ze śniadaniem)

 Weekend majowy

Przywitaj wiosnę w górach! Zapraszamy na długi weekend majowy do naszego pensjonatu wszystkich lubiących aktywny wypoczynek. Oferujemy pobyt z wyżywieniem, pyszna, domowa kuchnia - śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, kawa, herbata i obiadokolacja- dwa dania plus domowy kompot w cenie 130 zł od osoby.

 Czerwiec

Nocleg z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) 120 zł od osoby lub 100 zł ze śniadaniem

 Lipiec-Sierpień

Pobyt z pełnym wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) 130 zł od osoby.

 Jesień w górach

"A w górach juz jesień, królestwo niczyje".  Jesień to czas niezapomnianych widoków.  Góry są najpiękniejsze o tej porze roku. Zaplanuj zatem wypoczynek w naszym pensjonacie.

Wrzesień

Nocleg z wyżywieniem ( śniadanie i obiadokolacja) 130 zł od osoby lub 110 zł (ze śniadaniem)

Październik- Listopad-Grudzień

Nocleg z wyżywieniem ( śniadanie i obiadokolacja) 120 zł od osoby lub 100 zł (ze śniadaniem)

Ceny dotyczą jednodniowego pobytu 1 osoby. Przy dokonywaniu rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 20% całkowitego kosztu pobytu. Wpłacany zadatek nie podlega zwrotowi.

Konto Bankowe:
Tadeusz Bratkowski
ul. Prusa, 358-580 Szklarska Poręba
69 1090 2633 0000 0001 0998 4777

Dla przelewów z zagranicy:
KOD SWIFT - WBKPPLPPIBAN - PL

Dom Wczasowy Topaz

- wszystkie prawa zatrzeżone